Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Slovan Varnsdorf vs. BK Levharti Chomutov MM

8. 12. 2009

V sobotu dostali naši nejmladší nadílku od čertů a mikulášů a v neděli jí sami rozdávali stejně starým vrstevníkům ve Varnsdorfu.

Úvod prvního utkání byl hodně vyrovnaným soubojem, ale poměr faulů 3:11 v náš neprospěch byl nepříjemným faktorem a hrozilo, že dohrajeme utkání v nestejném počtu hráčů na hřišti. V ohrožení byl Radek Votík, Kuba Seifert a Honza Karlovský. Po první čtvrtině se však i rozhodčí na hřišti zorientovali, soupeře jsme předčili v přímočarosti na koš, proměňovali jsme samostatné nájezdy a získali tak rozhodující náskok. Vzhledem k faulům první pětky jsme poté přeskupili složení hráčů, proti lepší pětici domácích nastoupili jiní hráči a hlavně Martin Klouda ubránil domácího Svobodu, který nás v začátku zápasu trochu "zlobil". Střelecky i herně se zaskvěl Tom Valenta a jen díky administrativní chybě zapisovatele utkání jsme na kýženou stovku nedosáhli.

Ve druhém zápase domácí otočili pořadí svých pětek a tak již po první čtvrtině bylo o výsledku zápasu rozhodnuto. Ve druhé kvartě jsme si vybrali svou tradiční slabší chvilku, obrana nás moc nebavila a pár jasných střel jsme neproměnili, čímž soupeř o tři body náskok stáhnul. Pro druhý poločas již bylo pouze otázkou, zda-li se tentokráte podaří "stovku" dosáhnout či nikoliv. Proměněné nájezdy Jindry Drobného a zlepšená obrana Lukáše Samka nás k tomuto cíli přiblížili a poslední parta svůj cíl dokonala. V zápasech se představili i nejmladší borci našeho týmu Mára Běloušek a Vojta Kopenec, kteří příjemně překvapili svou snahou a bojovností. Do týmové mozaiky zapadli i Honza Rola, Jirka Škrába a Marek Vyhnanovský a tak žádný z hráčů nevyšel naprázdno a každý svou měrou přispěl k tomu, že si z Varnsdorfu vezeme dvě vítězství.

TJ Slovan Varnsdorf vs. BK Levharti Chomutov 48:99 (20:22, 5:25, 12:20,11:32)

  • Valenta 39, Votík 18, Klouda 10, Drobný 8, Seifert 8, Samko 6, Vyhnanovský 4, Škrába 2, Rola 2, Karlovský 2

TJ Slovan Varnsdorf vs. BK Levharti Chomutov 39:104 (8:32, 19:16, 2 :32, 10:24)

  • Valenta 24, Drobný 22, Vyhnanovský 13, Seifert 12, Škrába 8, Votík 7, Karlovský 4, Klouda 4, Rola 4, Samko 4, Běloušek 2
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář